dil:  
  



ANASAYFA
HAKKIMIZDA
NERDEYIZ
HİZMETLER
RESTORAN
OTOPARK
FOTO GALERİ
TEMAS
  
 








Truck Stop Tomy d.o.o.
Dositejeva BB
22310 Simanovci
Sirbistan
KDV 106005674
Kimlik numarası 20512067

Yönetmen: Slobodan Tomasevic
e-mail: tomkleyn@gmail.com

İş Sekreteri: Jasmina Tomasevic
tel: +381 22 2155372
mob: +381 63 305285
e-mail: jasmina.tomasevic@gmail.com

Ofis:
tel: +381 22 2155376
tel: +381 22 2155370
tel: +381 22 2155365
e-mail: office@tst.rs

Restoran (7-24):
www.tomyrestaurant.rs
tel: +381 22 215-5382
tel: +381 22 215-5383
e-mail: info@tomyrestaurant.rs

Restoran Müdürü: Sanela Mikić
tel: +381 22 21-55-381
mob: +381 63-577492
e-mail: sanela@glacier.rs

Tedarik: Ljubinko Indjić
mob: 063-577495
e-mail: ljubinko.indjic@tst.rs

Otopark (0-24):
tel: +381 22 2155380
tel: +381 63 596971
e-mail: parking@tst.rs

Servis:
tel: +381 63 577485
e-mail: servis@tst.rs

Araba satın alma ve satış:

Milenko Nikolić
tel: +381 22-2155353
tel: +381 63-577494
e-mail:milenko@glacier.rs

Boban Basarić
tel: +381 22-2155364
tel: +381 63-577487
e-mail:boban@glacier.rs

Milan Šotra
tel: +381 22-2155354
tel: +381 63-577484
e-mail:milan@glacier.rs

Sasa Damnjanović
tel: +381 22-2155355
tel: +381 63-577485
e-mail:sasa@glacier.rs

fax: +381 22 2155366







CANLI, WEB KAMERA












     
ANASAYFA | HAKKIMIZDA | NERDEYIZ | HİZMETLER | RESTORAN | OTOPARK | FOTO GALERİ | TEMAS
Copyright © by Truck Stop Tomy 2009.
Truck Stop Tomy
Dositejeva BB, Simanovci, Sirbistan
+381 22 2155380
Sites Counter
Web Site Counter