jezik:  
 















Truck Stop Tomy d.o.o.
Dositejeva BB
22310 Šimanovci
Srbija
PIB 106005674
MB 20512067

Direktor: Slobodan Tomašević
e-mail: tomkleyn@gmail.com

Zamenik direktora: Jasmina Tomašević
tel: 022-2155372
mob: 063 305 285
e-mail: jasmina.tomasevic@gmail.com

Office:
tel: 022-2155376
tel: 022-2155370
tel: 022-2155365
faks: 022-215-5366
e-mail: office@tst.rs

Restoran (7-24):
www.tomyrestaurant.rs
tel: 022-2155382
tel: 022-2155383
e-mail: info@tomyrestaurant.rs

Menadžer restorana: Ljubinko Indjić
mob: 063-577495
e-mail: ljubinko.indjic@tst.rs

Nabavka: Jasmina Tomašević
mob: 063-305285
tel: 022-2155372
e-mail: jasmina.tomasevic@gmail.com

Parking (0-24):
tel: 022-2155380
mob: 063-596971
e-mail: parking@tst.rs

Servis:
tel: 063-577485
e-mail: servis@tst.rs

Nabavka i prodaja vozila:

Milenko Nikolić
tel: 022-2155353
tel: 063-577494
e-mail:milenko@glacier.rs

Milan Šotra
tel: 022-2155354
tel: +381 22 2155355
tel: 063-577484
e-mail:milan@glacier.rs

Ivica Milosavljević
tel: +381 22 2155372
tel: +381 63 577489
e-mail:ivica@glacier.rs

faks: 022-215-5366




LIVE WEB CAMERA












     
HOME | O NAMA | GDE SMO | SADRZAJI ZA GOSTE | RESTORAN | PARKING | FOTO GALERIJA | KONTAKT
Copyright © by Truck Stop Tomy 2009.
Truck Stop Tomy
Dositejeva BB, Simanovci, Srbija
+381 22 2155380
Sites Counter
Web Site Counter